Competitions
1 | NC- | 2020 | Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | FIS | ||||
2 | N-CZE | Su. | 2019-06-30 | Frenštát pod Radhoštěm Skokanský areál Jiřího Rašky |
HS 106 | 1. Viktor Polášek | FIS | ||
3 | N-CZE | Su. | 2019-06-30 | Frenštát pod Radhoštěm Skokanský areál Jiřího Rašky |
HS 106 | 1. Karolína Indráčková | FIS | ||
4 | COC | Fr. | 2019-07-05 18:00 |
Kranj OMV Center |
HS 109 | 1. Timi Zajc & Evgeniy Klimov |
FIS | ||
5 | COC | Sa. | 2019-07-06 09:30 |
Kranj OMV Center |
HS 109 | 1. Evgeniy Klimov | FIS | ||
6 | FIS | Sa. | 2019-07-06 10:30 |
Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Špela Rogelj | FIS | ||
7 | FIS | Sa. | 2019-07-06 15:00 |
Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Tim Fuchs | FIS | ||
8 | FIS | Su. | 2019-07-07 09:45 |
Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Špela Rogelj | FIS | ||
9 | FIS | Su. | 2019-07-07 13:00 |
Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Claudio Mörth | FIS | ||
10 | FIS | Th. | 2019-07-11 14:00 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Maximilian Lienher | FIS | ||
11 | FIS | Th. | 2019-07-11 16:45 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Valentina Sderzhikova | FIS | ||
12 | FIS | Fr. | 2019-07-12 13:45 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Maximilian Lienher | FIS | ||
13 | FIS | Fr. | 2019-07-12 16:00 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Irma Machinya | FIS | ||
14 | COC | Sa. | 2019-07-13 08:30 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Gyda Westvold Hansen | FIS | ||
15 | COC | Sa. | 2019-07-13 14:15 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 140 | 1. Maximilian Lienher | FIS | ||
16 | COC | Su. | 2019-07-14 08:30 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Gyda Westvold Hansen | FIS | ||
17 | COC | Su. | 2019-07-14 14:15 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 140 | 1. Keiichi Satō | FIS | ||
18 | CHI | Sa. | 2019-07-20 | Ruhpolding Zirmbergschanzen |
HS 45 | 1. Mia Ingolič | FIS | ||
19 | CHI | Sa. | 2019-07-20 | Ruhpolding Zirmbergschanzen |
HS 45 | 1. Katrin Sofie Fischer | FIS | ||
20 | CHI | Sa. | 2019-07-20 | Ruhpolding Zirmbergschanzen |
HS 45 | 1. Aleksei Urevc | FIS | ||
21 | CHI | Sa. | 2019-07-20 | Ruhpolding Zirmbergschanzen |
HS 45 | 1. Kacper Tomasiak | FIS | ||
22 | SGP-T | Sa. | 2019-07-20 20:15 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Poland | FIS | ||
23 | CHI-MIX | Su. | 2019-07-21 | Ruhpolding Zirmbergschanzen |
HS 45 | 1. Poland & LAT LAT |
FIS | ||
24 | CHI-MIX | Su. | 2019-07-21 | Ruhpolding Zirmbergschanzen |
HS 45 | 1. Slovenia | FIS | ||
25 | SGP | Su. | 2019-07-21 17:30 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Timi Zajc | FIS | ||
26 | SGP | Fr. | 2019-07-26 20:30 |
Hinterzarten Rothaus-Schanze |
HS 108 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
27 | N-USA | Sa. | 2019-07-27 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Kevin Bickner | FIS | ||
28 | N-USA | Sa. | 2019-07-27 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Nina Lussi | FIS | ||
29 | NC-N-USA | Sa. | 2019-07-27 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Taylor Fletcher | FIS | ||
30 | NC-N-USA | Sa. | 2019-07-27 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Annika Malacinski | FIS | ||
31 | SGP-MIX | Sa. | 2019-07-27 11:55 |
Hinterzarten Rothaus-Schanze |
HS 108 | 1. Germany | FIS | ||
32 | SGP | Sa. | 2019-07-27 18:30 |
Hinterzarten Rothaus-Schanze |
HS 108 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
33 | FIS | Sa. | 2019-08-03 15:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Stefan Rainer | FIS | ||
34 | FIS | Sa. | 2019-08-03 15:30 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Urša Bogataj | FIS | ||
35 | FIS | Su. | 2019-08-04 11:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Jernej Presečnik | FIS | ||
36 | FIS | Su. | 2019-08-04 11:30 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Nika Križnar | FIS | ||
37 | OPA | Su. | 2019-08-04 11:45 |
Klingenthal Vogtlandschanzen |
HS 85 | 1. Nika Prevc | FIS | ||
38 | OPA | Mo. | 2019-08-05 10:45 |
Klingenthal Vogtlandschanzen |
HS 85 | 1. Jenny Nowak | FIS | ||
39 | NC-OPA | Mo. | 2019-08-05 10:45 |
Klingenthal Vogtlandschanzen |
HS 85 | 1. Daniela Dejori | FIS | ||
40 | OPA | We. | 2019-08-07 18:00 |
Pöhla Pöhlbachschanzen |
HS 66 | 1. Jessica Malsiner | FIS |
41 | OPA | Th. | 2019-08-08 10:30 |
Pöhla Pöhlbachschanzen |
HS 66 | 1. Jessica Malsiner | FIS | ||
42 | COC | Th. | 2019-08-08 17:00 |
Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
43 | COC | Fr. | 2019-08-09 11:00 |
Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
44 | OPA | Fr. | 2019-08-09 16:30 |
Bischofsgrün Ochsenkopfschanzen |
HS 72 | 1. Vanessa Moharitsch | FIS | ||
45 | NC-OPA | Fr. | 2019-08-09 16:30 |
Bischofsgrün Ochsenkopfschanzen |
HS 72 | 1. Daniela Dejori | FIS | ||
46 | SGP | Fr. | 2019-08-09 18:00 |
Courchevel Tremplin au Praz |
HS 135 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
47 | OPA | Sa. | 2019-08-10 11:30 |
Bischofsgrün Ochsenkopfschanzen |
HS 72 | 1. Lia Böhme | FIS | ||
48 | COC | Sa. | 2019-08-10 17:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Klemens Murańka | FIS | ||
49 | SGP | Sa. | 2019-08-10 18:00 |
Courchevel Tremplin au Praz |
HS 135 | 1. Timi Zajc | FIS | ||
50 | COC | Su. | 2019-08-11 11:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Klemens Murańka | FIS | ||
51 | COC | Fr. | 2019-08-16 16:30 |
Frenštát pod Radhoštěm Skokanský areál Jiřího Rašky |
HS 106 | 1. Joakim Aune | FIS | ||
52 | FIS | Sa. | 2019-08-17 10:00 |
PyeongChang Alpensia Ski Jumping Centre |
HS 109 | 1. Tim Fuchs | FIS | ||
53 | COC | Sa. | 2019-08-17 10:10 |
Frenštát pod Radhoštěm Skokanský areál Jiřího Rašky |
HS 106 | 1. Paweł Wąsek | FIS | ||
54 | SGP-T | Sa. | 2019-08-17 15:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Japan | FIS | ||
55 | FIS | Su. | 2019-08-18 03:00 |
PyeongChang Alpensia Ski Jumping Centre |
HS 109 | 1. Ren Nikaidō | FIS | ||
56 | SGP | Su. | 2019-08-18 10:30 |
Frenštát pod Radhoštěm Skokanský areál Jiřího Rašky |
HS 106 | 1. Nika Križnar | FIS | ||
57 | SGP | Su. | 2019-08-18 13:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
SGP-O | 2020 | Summer Grand Prix Overall Winner | 1. Sara Takanashi | FIS | |||||
58 | SGP | Fr. | 2019-08-23 10:30 |
Hakuba Large Hill |
HS 131 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
59 | FIS | Fr. | 2019-08-23 11:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 71 | 1. Štěpánka Ptáčková | FIS | ||
60 | FIS | Fr. | 2019-08-23 11:30 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 71 | 1. Radu Mihai Pacurar | FIS | ||
61 | SGP | Sa. | 2019-08-24 09:30 |
Hakuba Large Hill |
HS 131 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
62 | FIS | Sa. | 2019-08-24 11:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Daniela Vasilica Haralambie | FIS | ||
63 | NC-SGP-MIX | Sa. | 2019-08-24 15:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Italy | FIS | ||
64 | FIS | Sa. | 2019-08-24 16:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Markus Rupitsch | FIS | ||
65 | FIS | Su. | 2019-08-25 09:45 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Daniela Vasilica Haralambie | FIS | ||
66 | NC-SGP | Su. | 2019-08-25 11:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
67 | NC-SGP | Su. | 2019-08-25 12:30 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Akito Watabe | FIS | ||
68 | FIS | Su. | 2019-08-25 14:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Markus Rupitsch | FIS | ||
FIS-S-O | 2020 | FIS-Cup Summer Overall Winner | 1. Tim Fuchs | FIS | |||||
FIS-S-O | 2020 | FIS-Cup Summer Overall Winner | 1. Špela Rogelj | FIS | |||||
69 | NC-SGP | We. | 2019-08-28 13:00 |
Klingenthal Vogtlandschanzen |
HS 85 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
70 | NC-SGP | We. | 2019-08-28 17:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Franz-Josef Rehrl | FIS | ||
71 | NC-SGP | Sa. | 2019-08-31 12:00 |
Oberhof Rennsteig-Schanze |
HS 100 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
72 | NC-SGP | Sa. | 2019-08-31 15:30 |
Oberhof Hans-Renner-Schanze |
HS 140 | 1. Franz-Josef Rehrl | FIS | ||
73 | COC | Sa. | 2019-08-31 16:30 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Rok Justin | FIS | ||
74 | NC-SGP | Su. | 2019-09-01 09:45 |
Oberhof Rennsteig-Schanze |
HS 100 | 1. Gyda Westvold Hansen | FIS | ||
75 | COC | Su. | 2019-09-01 12:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Rok Justin | FIS | ||
76 | NC-SGP | Su. | 2019-09-01 12:30 |
Oberhof Hans-Renner-Schanze |
HS 140 | 1. Antoine Gérard | FIS | ||
NC-SGP-O | 2020 | Nordic Combined Summer Grand Prix Overall Winner | 1. Stefaniya Nadymova | FIS |
77 | NC-SGP | We. | 2019-09-04 16:30 |
Tschagguns Montafoner Schanzenzentrum |
HS 108 | 1. Fabian Rießle | FIS | ||
78 | NC-SGP | Sa. | 2019-09-07 11:00 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
79 | NC-SGP | Su. | 2019-09-08 11:00 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
NC-SGP-O | 2020 | Nordic Combined Summer Grand Prix Overall Winner | 1. Franz-Josef Rehrl | FIS | |||||
80 | OPA | Fr. | 2019-09-13 18:00 |
Velenje Smučarsko skakalni center |
HS 70 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
81 | OPA | Fr. | 2019-09-13 19:00 |
Velenje Smučarsko skakalni center |
HS 70 | 1. Jerica Jesenko | FIS | ||
82 | N-CZE | Sa. | 2019-09-14 10:30 |
Liberec Ještěd A |
HS 136 | 1. Roman Koudelka | |||
83 | NC-OPA | Sa. | 2019-09-14 11:00 |
Winterberg Sankt-Georg-Sprungschanze |
HS 87 | 1. Stefan Reitenegger | FIS | ||
84 | COC | Sa. | 2019-09-14 11:15 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 98 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
85 | COC | Sa. | 2019-09-14 17:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Klemens Murańka | FIS | ||
86 | OPA | Sa. | 2019-09-14 18:00 |
Velenje Smučarsko skakalni center |
HS 70 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
87 | OPA | Sa. | 2019-09-14 19:00 |
Velenje Smučarsko skakalni center |
HS 70 | 1. Jerica Jesenko | FIS | ||
88 | COC | Su. | 2019-09-15 08:30 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Simon Ammann | FIS | ||
89 | OPA-MIX | Su. | 2019-09-15 09:00 |
Velenje Smučarsko skakalni center |
HS 70 | 1. Slovenia III | FIS | ||
90 | NC-OPA | Su. | 2019-09-15 10:00 |
Winterberg Sankt-Georg-Sprungschanze |
HS 87 | 1. Stefan Reitenegger | FIS | ||
91 | COC | Su. | 2019-09-15 11:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 98 | - cancelled - | FIS | ||
92 | N-RUS | Fr. | 2019-09-20 | Esto-Sadok Olympic Hill |
HS 106 | 1. Roman Sergeevich Trofimov | |||
93 | N-RUS | Fr. | 2019-09-20 | Esto-Sadok Olympic Hill |
HS 106 | 1. Irina Avvakumova | |||
94 | OPA | Fr. | 2019-09-20 19:00 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
95 | NC-N-FIN | Sa. | 2019-09-21 | Kuopio Puijon hyppyrimäki |
HS 70 | 1. Annika Malacinski | FIS | ||
96 | NC-N-FIN | Sa. | 2019-09-21 | Kuopio Puijon hyppyrimäki |
HS 127 | 1. Ilkka Herola | FIS | ||
97 | OPA | Sa. | 2019-09-21 09:15 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
98 | COC | Sa. | 2019-09-21 10:15 |
Stams Brunnentalschanzen |
HS 115 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
99 | COC | Sa. | 2019-09-21 15:30 |
Stams Brunnentalschanzen |
HS 115 | 1. Taku Takeuchi | FIS | ||
100 | OPA | Sa. | 2019-09-21 19:30 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Lisa Hirner | FIS | ||
101 | NC-OPA | Sa. | 2019-09-21 19:30 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Nick Siegemund | FIS | ||
102 | NC-OPA | Sa. | 2019-09-21 19:30 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Lisa Hirner | FIS | ||
103 | N-FIN | Su. | 2019-09-22 | Kuopio Puijon hyppyrimäki |
HS 100 | 1. Susanna Forsström | FIS | ||
104 | N-FIN | Su. | 2019-09-22 | Kuopio Puijon hyppyrimäki |
HS 127 | 1. Niko Kytösaho | FIS | ||
105 | N-FIN-T | Su. | 2019-09-22 | Kuopio Puijon hyppyrimäki |
HS 100 | 1. Puijon Hiihtoseura | FIS | ||
106 | N-RUS | Su. | 2019-09-22 | Esto-Sadok Olympic Hill |
HS 140 | 1. Evgeniy Klimov | |||
107 | COC | Su. | 2019-09-22 09:15 |
Stams Brunnentalschanzen |
HS 115 | 1. Ema Klinec | FIS | ||
108 | OPA | Su. | 2019-09-22 09:15 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Jessica Malsiner | FIS | ||
109 | NC-OPA | Su. | 2019-09-22 09:15 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Lisa Hirner | FIS | ||
110 | NC-OPA | Su. | 2019-09-22 09:30 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Stefan Reitenegger | FIS | ||
111 | COC | Su. | 2019-09-22 13:00 |
Stams Brunnentalschanzen |
HS 115 | 1. Taku Takeuchi | FIS | ||
COC-S-O | 2020 | Continental Cup Summer Overall Winner | 1. Marita Kramer | FIS | |||||
112 | N-RUS-T | Mo. | 2019-09-23 | Esto-Sadok Olympic Hill |
HS 140 | 1. Moskva | |||
113 | COC | Sa. | 2019-09-28 17:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Domen Prevc | FIS | ||
114 | COC | Su. | 2019-09-29 10:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Domen Prevc | FIS |
115 | SGP | Su. | 2019-09-29 15:30 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
COC-S-O | 2020 | Continental Cup Summer Overall Winner | 1. Klemens Murańka | FIS | |||||
116 | FIS | Sa. | 2019-10-05 14:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Christian Ingebrigtsen | FIS | ||
117 | FIS | Sa. | 2019-10-05 14:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Agnes Reisch | FIS | ||
118 | SGP | Sa. | 2019-10-05 16:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
SGP-O | 2020 | Summer Grand Prix Overall Winner | 1. Dawid Kubacki | FIS | |||||
119 | FIS | Su. | 2019-10-06 10:30 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Fedor Chizhov | FIS | ||
120 | FIS | Su. | 2019-10-06 12:20 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Agnes Reisch | FIS | ||
121 | NC-N-SLO | Fr. | 2019-10-11 19:00 |
Planica Srednja skakalnica |
HS 102 | 1. Ema Volavšek | FIS | ||
122 | NC-N-SLO | Fr. | 2019-10-11 19:00 |
Planica Srednja skakalnica |
HS 102 | 1. Vid Vrhovnik | FIS | ||
123 | N-UKR | Sa. | 2019-10-12 | Vorokhta Avangard |
HS 100 | 1. Dmytro Mazurczuk | FIS | ||
124 | N-POL | Sa. | 2019-10-12 | Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Piotr Żyła | FIS | ||
125 | N-POL | Sa. | 2019-10-12 | Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Kinga Rajda | FIS | ||
126 | N-POL-T | Sa. | 2019-10-12 | Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. AZS Zakopane | FIS | ||
127 | N-SUI | Sa. | 2019-10-12 12:00 |
Chaux Neuve La Côté Feuillée |
HS 64 | 1. Emily Torazza | FIS | ||
128 | N-SUI | Sa. | 2019-10-12 15:30 |
Chaux Neuve La Côté Feuillée |
HS 118 | 1. Killian Peier | FIS | ||
129 | N-SLO | Sa. | 2019-10-12 17:00 |
Kranj OMV Center |
HS 109 | 1. Timi Zajc | FIS | ||
130 | N-SLO | Sa. | 2019-10-12 17:00 |
Kranj OMV Center |
HS 109 | 1. Ema Klinec | FIS | ||
131 | N-SLO-MIX | Sa. | 2019-10-12 17:00 |
Kranj OMV Center |
HS 109 | 1. SSK Ilirija | FIS | ||
132 | N-UKR-T | Su. | 2019-10-13 | Vorokhta Avangard |
HS 100 | 1. Ternopil Oblast | FIS | ||
133 | NC-N-POL | Su. | 2019-10-13 | Szczyrk Skalite |
HS 104 | 1. Adam Cieślar | FIS | ||
134 | N-SUI-T | Su. | 2019-10-13 09:45 |
Chaux Neuve La Côté Feuillée |
HS 118 | 1. Zürcher Skiverband (ZSV) | FIS | ||
135 | N-ROU | Fr. | 2019-10-18 | Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 71 | 1. Daniel Andrei Cacina | FIS | ||
136 | N-ROU | Fr. | 2019-10-18 | Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 71 | 1. Daniela Vasilica Haralambie | FIS | ||
137 | N-GER | Fr. | 2019-10-18 18:30 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Juliane Seyfarth | FIS | ||
138 | N-GER | Fr. | 2019-10-18 18:30 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
139 | N-EST | Sa. | 2019-10-19 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | 1. Martti Nõmme | FIS | ||
140 | N-ITA | Sa. | 2019-10-19 | Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Giovanni Bresadola | FIS | ||
141 | N-ITA | Sa. | 2019-10-19 | Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Elena Runggaldier | FIS | ||
142 | N-EST-T | Sa. | 2019-10-19 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | 1. Otepää | FIS | ||
143 | N-EST | Sa. | 2019-10-19 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | 1. Annemarii Bendi | FIS | ||
144 | N-EST | Sa. | 2019-10-19 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | 1. Annemarii Bendi | FIS | ||
145 | NJ-EST | Sa. | 2019-10-19 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | 1. Sten-Jörgen Leis | FIS | ||
146 | N-EST | Sa. | 2019-10-19 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | 1. Martti Nõmme | FIS | ||
147 | N-EST-MIX | Sa. | 2019-10-19 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | 1. Otepää | FIS | ||
148 | N-KAZ | Sa. | 2019-10-19 | Almaty Sunkar |
HS 140 | 1. Valentina Sderzhikova | |||
149 | N-KAZ | Sa. | 2019-10-19 | Almaty Sunkar |
HS 140 | 1. Danil Vassilyev | |||
150 | N-ROU-T | Sa. | 2019-10-19 | Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 71 | 1. CSS Brasovia | FIS | ||
151 | N-ROU | Sa. | 2019-10-19 | Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Daniel Andrei Cacina | FIS | ||
152 | N-ROU | Sa. | 2019-10-19 | Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Daniela Vasilica Haralambie | FIS |
153 | N-ROU-MIX | Sa. | 2019-10-19 | Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 71 | 1. CSS Brasovia | FIS | ||
154 | NC-N-GER | Sa. | 2019-10-19 09:30 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Fabian Rießle | FIS | ||
155 | NC-N-AUT | Sa. | 2019-10-19 10:30 |
Tschagguns Montafoner Schanzenzentrum |
HS 108 | 1. Lisa Hirner | FIS | ||
156 | NC-N-AUT | Sa. | 2019-10-19 10:40 |
Tschagguns Montafoner Schanzenzentrum |
HS 108 | 1. Bernhard Gruber | FIS | ||
157 | N-AUT | Sa. | 2019-10-19 11:20 |
Tschagguns Montafoner Schanzenzentrum |
HS 108 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
158 | N-AUT | Sa. | 2019-10-19 11:30 |
Tschagguns Montafoner Schanzenzentrum |
HS 108 | 1. Michael Hayböck | FIS | ||
159 | N-GER-T | Sa. | 2019-10-19 11:35 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Bayern (BSV) | FIS | ||
160 | N-KAZ | Su. | 2019-10-20 | Almaty Sunkar |
HS 100 | 1. Valentina Sderzhikova | |||
161 | N-KAZ | Su. | 2019-10-20 | Almaty Sunkar |
HS 100 | 1. Sergey Tkachenko | |||
162 | NC-N-GER-TS | Su. | 2019-10-20 09:55 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Baden-Württemberg (SBW) | FIS | ||
163 | N-AUT | Su. | 2019-10-20 10:30 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | - cancelled - | |||
164 | N-AUT | Su. | 2019-10-20 10:30 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | - cancelled - | |||
165 | NC-N-AUT | Su. | 2019-10-20 10:30 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | - cancelled - | |||
166 | N-JPN | Sa. | 2019-10-26 | Sapporo Miyanomori |
HS 100 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
167 | N-JPN | Sa. | 2019-10-26 | Sapporo Miyanomori |
HS 100 | 1. Junshiro Kobayashi | FIS | ||
168 | N-NOR | Sa. | 2019-10-26 10:15 |
Oslo Midtstubakken |
HS 106 | 1. Maren Lundby | FIS | ||
169 | N-NOR | Sa. | 2019-10-26 10:45 |
Oslo Midtstubakken |
HS 106 | 1. Robert Johansson | FIS | ||
170 | N-NOR-T | Sa. | 2019-10-26 16:00 |
Oslo Midtstubakken |
HS 106 | 1. Oppland | FIS | ||
171 | N-JPN | Su. | 2019-10-27 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
172 | N-JPN | Su. | 2019-10-27 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
173 | NC-FIS | Sa. | 2019-11-16 10:00 |
Falun Lugnet |
HS 100 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
174 | WC-T | Sa. | 2019-11-23 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Austria | FIS | ||
175 | WC | Su. | 2019-11-24 11:30 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Daniel André Tande | FIS | ||
176 | NC-WC | Fr. | 2019-11-29 11:00 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
177 | NC-WC | Sa. | 2019-11-30 08:30 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
178 | WC | Sa. | 2019-11-30 16:30 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Daniel André Tande | FIS | ||
179 | NC-WC | Su. | 2019-12-01 09:10 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
180 | WC | Su. | 2019-12-01 16:30 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | - cancelled - | FIS | ||
181 | FIS | Sa. | 2019-12-07 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | - cancelled - | |||
182 | FIS | Sa. | 2019-12-07 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 134 | - cancelled - | |||
183 | NC-WC | Sa. | 2019-12-07 10:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 98 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
184 | WC | Sa. | 2019-12-07 12:45 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Maren Lundby | FIS | ||
185 | COC | Sa. | 2019-12-07 13:00 |
Vikersund Vikersundbakken |
HS 117 | 1. Taku Takeuchi | FIS | ||
186 | WC | Sa. | 2019-12-07 15:30 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 134 | 1. Yukiya Satō | FIS | ||
187 | FIS | Su. | 2019-12-08 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | - cancelled - | |||
188 | FIS | Su. | 2019-12-08 | Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 134 | - cancelled - | |||
189 | NC-WC | Su. | 2019-12-08 09:15 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
190 | COC | Su. | 2019-12-08 11:00 |
Vikersund Vikersundbakken |
HS 117 | 1. Anders Sandberg Håre | FIS | ||
191 | WC | Su. | 2019-12-08 14:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Maren Lundby | FIS | ||
192 | WC | Su. | 2019-12-08 15:30 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 134 | 1. Stefan Kraft | FIS |
193 | FIS | Fr. | 2019-12-13 16:00 |
Notodden Tveitanbakken |
HS 100 | 1. Stefan Rainer | FIS | ||
194 | NC-COC | Fr. | 2019-12-13 18:00 |
Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
195 | NC-COC | Fr. | 2019-12-13 18:00 |
Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
196 | COC | Fr. | 2019-12-13 19:15 |
Notodden Tveitanbakken |
HS 100 | 1. Jessica Malsiner | FIS | ||
197 | COC | Sa. | 2019-12-14 11:00 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Keiichi Satō | FIS | ||
198 | COC | Sa. | 2019-12-14 11:45 |
Notodden Tveitanbakken |
HS 100 | 1. Sophie Sorschag | FIS | ||
199 | WC | Sa. | 2019-12-14 12:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Chiara Hölzl | FIS | ||
200 | FIS | Sa. | 2019-12-14 15:00 |
Notodden Tveitanbakken |
HS 100 | 1. Fabian Seidl | FIS | ||
201 | WC-T | Sa. | 2019-12-14 16:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Poland | FIS | ||
202 | NC-COC | Sa. | 2019-12-14 22:00 |
Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
203 | NC-COC | Sa. | 2019-12-14 22:45 |
Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
204 | COC | Su. | 2019-12-15 09:00 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Taku Takeuchi | FIS | ||
205 | WC | Su. | 2019-12-15 16:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
206 | NC-COC | Su. | 2019-12-15 18:00 |
Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
207 | NC-COC | Su. | 2019-12-15 18:00 |
Park City Utah Olympic Park Jumps |
HS 100 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
208 | N-SLO | Tu. | 2019-12-17 16:30 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Ema Klinec | FIS | ||
209 | N-SLO | Tu. | 2019-12-17 16:30 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
210 | N-SLO-T | Tu. | 2019-12-17 16:30 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. SK Triglav | FIS | ||
211 | NC-COC | Th. | 2019-12-19 11:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | - cancelled - | FIS | ||
212 | OPA | Fr. | 2019-12-20 | Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Žak Mogel | FIS | ||
213 | NC-COC | Fr. | 2019-12-20 10:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | - cancelled - | FIS | ||
214 | OPA | Sa. | 2019-12-21 | Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Fabio Obermeyr | FIS | ||
215 | NC-WC | Sa. | 2019-12-21 11:00 |
Ramsau W90-Schanze |
HS 98 | 1. Vinzenz Geiger | FIS | ||
216 | NC-OPA | Sa. | 2019-12-21 11:45 |
Seefeld Toni-Seelos-Schanzen |
HS 75 | 1. Annalena Slamik | FIS | ||
217 | OPA | Sa. | 2019-12-21 11:45 |
Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Lisa Eder | FIS | ||
218 | FIS | Sa. | 2019-12-21 12:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Selina Freitag | FIS | ||
219 | NC-OPA | Sa. | 2019-12-21 12:45 |
Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
220 | WC | Sa. | 2019-12-21 16:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
221 | FIS | Sa. | 2019-12-21 17:30 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Danil Sadreev | FIS | ||
222 | NC-OPA | Su. | 2019-12-22 | Seefeld Toni-Seelos-Schanzen |
HS 75 | 1. Annalena Slamik | FIS | ||
223 | FIS | Su. | 2019-12-22 10:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Kinga Rajda | FIS | ||
224 | NC-OPA | Su. | 2019-12-22 10:15 |
Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Manuel Einkemmer | FIS | ||
225 | OPA | Su. | 2019-12-22 10:45 |
Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Lisa Eder | FIS | ||
226 | NC-WC | Su. | 2019-12-22 11:00 |
Ramsau W90-Schanze |
HS 98 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
227 | FIS | Su. | 2019-12-22 14:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Tim Fuchs & Jaka Hvala |
FIS | ||
228 | WC | Su. | 2019-12-22 15:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
229 | COC | Fr. | 2019-12-27 17:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
230 | COC | Sa. | 2019-12-28 13:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
231 | WC-4H | Su. | 2019-12-29 17:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
232 | WC-4H | We. | 2020-01-01 14:00 |
Garmisch-Partenkirchen Große Olympiaschanze |
HS 142 | 1. Marius Lindvik | FIS |
233 | COC | Fr. | 2020-01-03 18:00 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | - cancelled - | FIS | ||
234 | COC | Sa. | 2020-01-04 11:00 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | - cancelled - | FIS | ||
235 | WC-4H | Sa. | 2020-01-04 14:00 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | 1. Marius Lindvik | FIS | ||
236 | WC-4H | Mo. | 2020-01-06 17:15 |
Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
HS 142 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
4H-O | 2020 | Four Hills Tournament Overall Winner | 1. Dawid Kubacki | FIS | |||||
237 | NC-WC | Fr. | 2020-01-10 10:00 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
238 | OPA | Fr. | 2020-01-10 19:00 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Mark Hafnar | FIS | ||
239 | NC-OPA | Sa. | 2020-01-11 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
240 | NC-OPA | Sa. | 2020-01-11 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
241 | OPA | Sa. | 2020-01-11 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
242 | WC | Sa. | 2020-01-11 08:30 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
243 | NC-WC | Sa. | 2020-01-11 10:00 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Vinzenz Geiger | FIS | ||
244 | OPA | Sa. | 2020-01-11 10:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Mark Hafnar | FIS | ||
245 | NC-COC | Sa. | 2020-01-11 11:15 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Harald Johnas Riiber | FIS | ||
246 | WC | Sa. | 2020-01-11 16:00 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
247 | COC | Sa. | 2020-01-11 17:00 |
Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
HS 142 | 1. Clemens Leitner | FIS | ||
248 | NC-OPA | Su. | 2020-01-12 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
249 | NC-OPA | Su. | 2020-01-12 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
250 | OPA | Su. | 2020-01-12 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
251 | WC | Su. | 2020-01-12 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
252 | NC-WC-TS | Su. | 2020-01-12 09:30 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Norway | FIS | ||
253 | COC | Su. | 2020-01-12 10:00 |
Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
HS 142 | 1. Clemens Aigner | FIS | ||
254 | NC-COC | Su. | 2020-01-12 14:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Harald Johnas Riiber | FIS | ||
255 | WC | Su. | 2020-01-12 16:30 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
256 | WC | Fr. | 2020-01-17 09:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
257 | NC-COC | Fr. | 2020-01-17 17:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Harald Johnas Riiber | FIS | ||
258 | WC-T | Sa. | 2020-01-18 09:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Austria | FIS | ||
259 | NC-COC | Sa. | 2020-01-18 10:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
260 | NC-YOG | Sa. | 2020-01-18 10:00 |
Prémanon Stade Nordique des Tuffes |
HS 90 | 1. Lisa Hirner | FIS | ||
261 | NC-YOG | Sa. | 2020-01-18 11:30 |
Prémanon Stade Nordique des Tuffes |
HS 90 | 1. Stefan Reitenegger | FIS | ||
262 | FIS | Sa. | 2020-01-18 12:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Maximilian Steiner | FIS | ||
263 | WC | Sa. | 2020-01-18 16:00 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
264 | COC | Sa. | 2020-01-18 17:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Stefan Huber | FIS | ||
265 | WC | Su. | 2020-01-19 08:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
266 | COC | Su. | 2020-01-19 10:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Robin Pedersen | FIS | ||
267 | NC-COC | Su. | 2020-01-19 10:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Harald Johnas Riiber | FIS | ||
268 | YOG | Su. | 2020-01-19 10:30 |
Prémanon Stade Nordique des Tuffes |
HS 90 | 1. Anna Shpyneva | FIS | ||
269 | FIS | Su. | 2020-01-19 10:30 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Stefan Rainer | FIS | ||
270 | YOG | Su. | 2020-01-19 14:00 |
Prémanon Stade Nordique des Tuffes |
HS 90 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
271 | WC | Su. | 2020-01-19 15:15 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Dawid Kubacki | FIS |
272 | YOG-MIX | Mo. | 2020-01-20 10:30 |
Prémanon Stade Nordique des Tuffes |
HS 90 | 1. Austria | FIS | ||
273 | X-YOG-MIX | We. | 2020-01-22 10:00 |
Prémanon Stade Nordique des Tuffes |
HS 90 | 1. Norway | FIS | ||
274 | COC | Sa. | 2020-01-25 03:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Clemens Leitner | FIS | ||
275 | NC-WC-T | Sa. | 2020-01-25 09:00 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Norway | FIS | ||
276 | NC-COC | Sa. | 2020-01-25 10:00 |
Rena Renabakkene |
HS 109 | 1. Jakob Eiksund Sæthre | FIS | ||
277 | NC-COC | Sa. | 2020-01-25 10:00 |
Rena Renabakkene |
HS 109 | 1. Marte Leinan Lund | FIS | ||
278 | FIS | Sa. | 2020-01-25 10:30 |
Rastbüchl Baptist Kitzlinger Schanzen |
HS 78 | 1. Liangyao Wang | FIS | ||
279 | WC | Sa. | 2020-01-25 12:30 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Chiara Hölzl | FIS | ||
280 | COC | Sa. | 2020-01-25 15:00 |
Rena Renabakkene |
HS 109 | 1. Ksenia Kablukova | FIS | ||
281 | FIS | Sa. | 2020-01-25 15:30 |
Rastbüchl Baptist Kitzlinger Schanzen |
HS 78 | 1. Thomas Lackner | FIS | ||
282 | WC-T | Sa. | 2020-01-25 16:15 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Germany | FIS | ||
283 | COC | Su. | 2020-01-26 02:30 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Klemens Murańka | FIS | ||
284 | FIS | Su. | 2020-01-26 08:30 |
Rastbüchl Baptist Kitzlinger Schanzen |
HS 78 | 1. Liangyao Wang | FIS | ||
285 | NC-COC | Su. | 2020-01-26 10:00 |
Rena Renabakkene |
HS 109 | 1. Marte Leinan Lund | FIS | ||
286 | NC-COC | Su. | 2020-01-26 10:00 |
Rena Renabakkene |
HS 109 | 1. Lars Ivar Skårset | FIS | ||
287 | NC-WC | Su. | 2020-01-26 10:45 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
288 | FIS | Su. | 2020-01-26 11:30 |
Rastbüchl Baptist Kitzlinger Schanzen |
HS 78 | 1. Stefan Rainer | FIS | ||
289 | COC | Su. | 2020-01-26 12:45 |
Rena Renabakkene |
HS 109 | 1. Sophie Sorschag | FIS | ||
290 | WC | Su. | 2020-01-26 13:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Maren Lundby | FIS | ||
291 | WC | Su. | 2020-01-26 16:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
292 | NC-WC-NCT | Fr. | 2020-01-31 14:00 |
Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
293 | OPA | Sa. | 2020-02-01 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
294 | NC-OPA | Sa. | 2020-02-01 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
295 | WC | Sa. | 2020-02-01 08:30 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Yukiya Satō | FIS | ||
296 | NC-COC | Sa. | 2020-02-01 09:15 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Lars Ivar Skårset | FIS | ||
297 | COC | Sa. | 2020-02-01 13:00 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Stefan Huber | FIS | ||
298 | NC-WC-NCT | Sa. | 2020-02-01 13:00 |
Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
299 | WC | Sa. | 2020-02-01 15:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Chiara Hölzl | FIS | ||
300 | OPA | Su. | 2020-02-02 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
301 | NC-OPA | Su. | 2020-02-02 | Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
302 | WC | Su. | 2020-02-02 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Stefan Kraft | FIS | ||
303 | NC-COC | Su. | 2020-02-02 09:15 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Lars Ivar Skårset | FIS | ||
304 | COC | Su. | 2020-02-02 11:45 |
Planica Bloudkova velikanka |
HS 138 | 1. Anže Semenič | FIS | ||
305 | NC-WC-NCT | Su. | 2020-02-02 12:00 |
Seefeld Toni-Seelos-Olympiaschanze |
HS 109 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
306 | WC | Su. | 2020-02-02 15:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Chiara Hölzl | FIS | ||
307 | OPA | Fr. | 2020-02-07 19:00 |
Planica Srednja skakalnica |
HS 102 | 1. Jernej Presečnik | FIS | ||
308 | NC-COC | Sa. | 2020-02-08 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | - cancelled - | FIS | ||
309 | NC-WC | Sa. | 2020-02-08 09:00 |
Otepää Tehvandi |
HS 97 | - cancelled - | FIS | ||
310 | NC-OPA | Sa. | 2020-02-08 09:00 |
Planica Srednja skakalnica |
HS 102 | 1. Fabio Obermeyr | FIS | ||
311 | OPA | Sa. | 2020-02-08 12:00 |
Planica Srednja skakalnica |
HS 102 | 1. Jernej Presečnik | FIS |
312 | COC | Sa. | 2020-02-08 14:00 |
Brotterode Inselbergschanze |
HS 117 | 1. Pauline Heßler | FIS | ||
313 | WC | Sa. | 2020-02-08 14:30 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Chiara Hölzl | FIS | ||
314 | WC | Sa. | 2020-02-08 16:00 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Stephan Leyhe | FIS | ||
315 | COC | Sa. | 2020-02-08 17:30 |
Brotterode Inselbergschanze |
HS 117 | 1. Rok Justin | FIS | ||
316 | NC-COC | Su. | 2020-02-09 | Otepää Tehvandi |
HS 97 | - cancelled - | FIS | ||
317 | COC | Su. | 2020-02-09 10:00 |
Brotterode Inselbergschanze |
HS 117 | 1. Ksenia Kablukova | FIS | ||
318 | NC-OPA | Su. | 2020-02-09 10:00 |
Planica Srednja skakalnica |
HS 102 | 1. Ožbej Jelen | FIS | ||
319 | WC | Su. | 2020-02-09 10:15 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | - cancelled - | FIS | ||
320 | NC-WC | Su. | 2020-02-09 11:00 |
Otepää Tehvandi |
HS 97 | - cancelled - | FIS | ||
321 | COC | Su. | 2020-02-09 12:15 |
Brotterode Inselbergschanze |
HS 117 | 1. Joacim Ødegård Bjøreng | FIS | ||
322 | WC | Su. | 2020-02-09 14:30 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Chiara Hölzl | FIS | ||
COC-O | 2020 | Continental Cup Overall Winner | 1. Ksenia Kablukova | FIS | |||||
323 | WC-SF | Sa. | 2020-02-15 11:00 |
Bad Mitterndorf Kulm-Skiflugschanze |
HS 235 | 1. Piotr Żyła | FIS | ||
324 | FIS | Sa. | 2020-02-15 11:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Yuka Seto | FIS | ||
325 | FIS | Sa. | 2020-02-15 11:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
326 | COC | Sa. | 2020-02-15 20:00 |
Iron Mountain Pine Mountain Jump |
HS 133 | 1. Clemens Aigner | FIS | ||
327 | FIS | Su. | 2020-02-16 10:30 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Sophie Sorschag | FIS | ||
328 | FIS | Su. | 2020-02-16 10:30 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Marco Wörgötter | FIS | ||
329 | WC-SF | Su. | 2020-02-16 11:00 |
Bad Mitterndorf Kulm-Skiflugschanze |
HS 235 | 1. Stefan Kraft | FIS | ||
330 | COC | Su. | 2020-02-16 20:00 |
Iron Mountain Pine Mountain Jump |
HS 133 | 1. Clemens Aigner | FIS | ||
331 | NC-COC | Fr. | 2020-02-21 10:30 |
Eisenerz Erzbergschanzen |
HS 109 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
332 | NC-COC | Fr. | 2020-02-21 10:30 |
Eisenerz Erzbergschanzen |
HS 109 | 1. Anju Nakamura | FIS | ||
333 | OPA-CHI | Fr. | 2020-02-21 11:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Matej Plut | FIS | ||
334 | OPA | Fr. | 2020-02-21 11:30 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Julijan Smid | FIS | ||
335 | WC | Fr. | 2020-02-21 14:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
336 | OPA-CHI | Fr. | 2020-02-21 16:05 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 68 | 1. Nika Prevc | FIS | ||
337 | OPA | Fr. | 2020-02-21 16:05 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 68 | 1. Ana Jereb | FIS | ||
338 | NC-OPA | Fr. | 2020-02-21 19:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 68 | 1. Laura Pletz | FIS | ||
339 | NC-OPA | Fr. | 2020-02-21 19:20 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 68 | 1. Emilia Görlich | FIS | ||
340 | NC-OPA | Fr. | 2020-02-21 19:20 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Samuel Lev | FIS | ||
341 | NC-WC | Sa. | 2020-02-22 10:30 |
Trondheim Granåsen |
HS 140 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
342 | NC-COC-MIX | Sa. | 2020-02-22 11:00 |
Eisenerz Erzbergschanzen |
HS 109 | 1. Norway | FIS | ||
343 | WC-T | Sa. | 2020-02-22 11:30 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Austria | FIS | ||
344 | WC | Sa. | 2020-02-22 12:45 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | 1. Stefan Kraft | FIS | ||
345 | OPA-T | Sa. | 2020-02-22 13:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Austria | FIS | ||
346 | FIS | Sa. | 2020-02-22 14:00 |
Liberec Ještěd B |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
347 | OPA-T | Sa. | 2020-02-22 16:15 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 68 | 1. Slovenia | FIS | ||
348 | COC | Sa. | 2020-02-22 19:00 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Maciej Kot | FIS | ||
349 | NC-OPA | Sa. | 2020-02-22 19:50 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Paul Walcher | FIS | ||
350 | OPA | Su. | 2020-02-23 | Villach Villacher Alpen Arena |
HS 68 | - cancelled - | FIS |
351 | OPA | Su. | 2020-02-23 | Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | - cancelled - | FIS | ||
352 | NC-OPA-T | Su. | 2020-02-23 08:30 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Austria | FIS | ||
353 | COC | Su. | 2020-02-23 09:45 |
Predazzo Trampolino Giuseppe dal Ben |
HS 106 | 1. Maciej Kot | FIS | ||
354 | NC-WC | Su. | 2020-02-23 10:00 |
Trondheim Granåsen |
HS 140 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
355 | NC-COC | Su. | 2020-02-23 10:00 |
Eisenerz Erzbergschanzen |
HS 109 | 1. Gyda Westvold Hansen | FIS | ||
356 | NC-COC | Su. | 2020-02-23 10:00 |
Eisenerz Erzbergschanzen |
HS 109 | 1. Manuel Einkemmer | FIS | ||
357 | FIS | Su. | 2020-02-23 10:00 |
Liberec Ještěd B |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
358 | NC-OPA-T | Su. | 2020-02-23 10:15 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 68 | 1. Germany | FIS | ||
359 | WC | Su. | 2020-02-23 11:30 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Maren Lundby | FIS | ||
360 | WC | Fr. | 2020-02-28 17:30 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Stefan Kraft | FIS | ||
361 | NC-WC-TS | Sa. | 2020-02-29 10:00 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Norway | FIS | ||
362 | COC | Sa. | 2020-02-29 13:00 |
Rena Renabakkene |
HS 139 | 1. Clemens Leitner | FIS | ||
363 | WC-T | Sa. | 2020-02-29 16:00 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Germany | FIS | ||
364 | NC-WC | Su. | 2020-03-01 09:00 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Akito Watabe | FIS | ||
365 | COC | Su. | 2020-03-01 10:15 |
Rena Renabakkene |
HS 139 | - cancelled - | FIS | ||
366 | WC | Su. | 2020-03-01 15:30 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
367 | NC-JWSC | We. | 2020-03-04 10:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Jenny Nowak | FIS | ||
368 | NC-JWSC | We. | 2020-03-04 12:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Jens Lurås Oftebro | FIS | ||
369 | JWSC | Th. | 2020-03-05 15:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
370 | JWSC | Th. | 2020-03-05 18:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Peter Resinger | FIS | ||
371 | FIS | Fr. | 2020-03-06 | Sapporo Miyanomori |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
372 | FIS | Fr. | 2020-03-06 | Sapporo Miyanomori |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
373 | NC-JWSC-MIX | Fr. | 2020-03-06 10:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Norway | FIS | ||
374 | FIS | Sa. | 2020-03-07 | Sapporo Miyanomori |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
375 | NC-WC | Sa. | 2020-03-07 10:00 |
Oslo Holmenkollbakken |
HS 134 | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | ||
376 | NC-COC | Sa. | 2020-03-07 10:00 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
377 | JWSC-T | Sa. | 2020-03-07 15:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Austria | FIS | ||
378 | WC-RAW-T | Sa. | 2020-03-07 15:15 |
Oslo Holmenkollbakken |
HS 134 | 1. Norway | FIS | ||
379 | COC | Sa. | 2020-03-07 16:15 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Clemens Leitner | FIS | ||
380 | JWSC-T | Sa. | 2020-03-07 19:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Slovenia | FIS | ||
381 | FIS | Su. | 2020-03-08 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - cancelled - | FIS | ||
382 | FIS | Su. | 2020-03-08 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - cancelled - | FIS | ||
383 | NC-COC | Su. | 2020-03-08 09:00 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
384 | NC-JWSC-T | Su. | 2020-03-08 10:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Austria | FIS | ||
385 | COC | Su. | 2020-03-08 11:30 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Clemens Leitner | FIS | ||
386 | JWSC-MIX | Su. | 2020-03-08 15:00 |
Oberwiesenthal Fichtelbergschanze |
HS 105 | 1. Austria | FIS | ||
387 | WC-RAW | Su. | 2020-03-08 17:00 |
Oslo Holmenkollbakken |
HS 134 | - cancelled - | FIS | ||
388 | WC-RAW | Su. | 2020-03-08 20:00 |
Oslo Holmenkollbakken |
HS 134 | - cancelled - | FIS | ||
389 | WC-RAW | Mo. | 2020-03-09 17:15 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Peter Prevc | FIS | ||
390 | WC-RAW | Mo. | 2020-03-09 20:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Sara Takanashi | FIS |
391 | WC-RAW | Tu. | 2020-03-10 17:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
392 | WC-RAW | Tu. | 2020-03-10 20:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Maren Lundby | FIS | ||
393 | NC-COC | We. | 2020-03-11 06:30 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 97 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
394 | NC-COC | We. | 2020-03-11 07:00 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 97 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
395 | NC-COC | Th. | 2020-03-12 06:30 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 97 | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | ||
396 | NC-COC | Th. | 2020-03-12 07:00 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 97 | 1. Jakob Lange | FIS | ||
NC-COC-O | 2020 | Nordic Combined Continental Cup Overall Winner | 1. Tara Geraghty-Moats | FIS | |||||
NC-COC-O-T | 2020 | Nordic Combined Continental Cup Overall Winner Team | 1. Norway | FIS | |||||
NC-COC-O | 2020 | Nordic Combined Continental Cup Overall Winner | 1. Jakob Lange | FIS | |||||
NC-COC-O-T | 2020 | Nordic Combined Continental Cup Overall Winner Team | 1. Norway | FIS | |||||
397 | WC-RAW | Th. | 2020-03-12 17:00 |
Trondheim Granåsen |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
398 | WC-RAW | Th. | 2020-03-12 20:00 |
Trondheim Granåsen |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
RAW-O | 2020 | Raw Air Overall Winner | 1. Maren Lundby | FIS | |||||
399 | NC-WC | Sa. | 2020-03-14 11:30 |
Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
400 | WC | Sa. | 2020-03-14 13:00 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 97 | - cancelled - | FIS | ||
401 | COC | Sa. | 2020-03-14 13:45 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
402 | WC-RAW-T | Sa. | 2020-03-14 16:30 |
Vikersund Vikersundbakken |
HS 240 | - cancelled - | FIS | ||
403 | NC-WC | Su. | 2020-03-15 11:00 |
Schonach Langenwaldschanze |
HS 100 | - cancelled - | FIS | ||
404 | COC | Su. | 2020-03-15 11:45 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
405 | WC | Su. | 2020-03-15 13:00 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 97 | - cancelled - | FIS | ||
406 | WC-RAW | Su. | 2020-03-15 16:30 |
Vikersund Vikersundbakken |
HS 240 | - cancelled - | FIS | ||
NC-WC-O | 2020 | Nordic Combined World Cup Overall Winner | 1. Jarl Magnus Riiber | FIS | |||||
NC-WC-O-T | 2020 | Nordic Combined World Cup Overall Winner Team | 1. Norway | FIS | |||||
RAW-O | 2020 | Raw Air Overall Winner | 1. Kamil Stoch | FIS | |||||
WC-O | 2020 | World Cup Overall Winner | 1. Stefan Kraft | FIS | |||||
WC-O-T | 2020 | World Cup Overall Winner Team | 1. Germany | FIS | |||||
WC-O-SF | 2020 | World Cup Overall Winner Ski Flying | 1. Stefan Kraft | FIS | |||||
407 | SFWC | Fr. | 2020-03-20 14:30 |
Planica Letalnica bratov Gorišek |
HS 240 | - cancelled - | FIS | ||
408 | WC | Sa. | 2020-03-21 13:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 102 | - cancelled - | FIS | ||
409 | COC | Sa. | 2020-03-21 17:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
410 | WC | Su. | 2020-03-22 08:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
411 | SFWC-T | Su. | 2020-03-22 10:15 |
Planica Letalnica bratov Gorišek |
HS 240 | - cancelled - | FIS | ||
412 | COC | Su. | 2020-03-22 12:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
WC-O | 2020 | World Cup Overall Winner | 1. Maren Lundby | FIS | |||||
COC-O | 2020 | Continental Cup Overall Winner | 1. Clemens Leitner | FIS | |||||
WC-O-T | 2020 | World Cup Overall Winner Team | 1. Austria | FIS | |||||
413 | N-RUS | Su. | 2020-03-29 | Chaykovskiy Snezhinka |
HS 102 | ||||
414 | N-RUS | Su. | 2020-03-29 | Chaykovskiy Snezhinka |
HS 102 |