Wettbewerbe
1 | WC | Sa. | 05.11.2022 12:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Silje Opseth | FIS | ||
2 | WC | Sa. | 05.11.2022 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
3 | WC | So. | 06.11.2022 12:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
4 | WC | So. | 06.11.2022 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
5 | WC | Sa. | 26.11.2022 09:00 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
6 | WC | So. | 27.11.2022 09:00 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Stefan Kraft & Halvor Egner Granerud |
FIS | ||
7 | WC | Sa. | 03.12.2022 16:30 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 98 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
8 | WC | So. | 04.12.2022 16:30 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Silje Opseth | FIS | ||
9 | WC | Fr. | 09.12.2022 11:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
10 | WC-MIX | Sa. | 10.12.2022 11:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Österreich | FIS | ||
11 | WC | So. | 11.12.2022 12:15 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
12 | WC | So. | 11.12.2022 15:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
13 | WC | Sa. | 17.12.2022 16:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
14 | WC | So. | 18.12.2022 12:30 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
15 | WC-STC | Mi. | 28.12.2022 14:15 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
16 | WC-STC | Do. | 29.12.2022 13:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
17 | WC-4H | Do. | 29.12.2022 16:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
18 | WC-STC | Sa. | 31.12.2022 16:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Anna Odine Strøm | FIS | ||
19 | WC-4H | So. | 01.01.2023 13:30 |
Garmisch-Partenkirchen Große Olympiaschanze |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
20 | WC-STC | So. | 01.01.2023 16:30 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
STC-O | 2023 | Silvester Tournament Gesamtsieger | 1. Eva Pinkelnig | FIS | |||||
21 | WC-4H | Mi. | 04.01.2023 13:30 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
22 | WC-4H | Fr. | 06.01.2023 16:30 |
Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
4H-O | 2023 | Vierschanzentournee Gesamtsieger | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | |||||
23 | WC | Sa. | 07.01.2023 08:30 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
24 | WC | So. | 08.01.2023 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Silje Opseth | FIS | ||
25 | WC | Fr. | 13.01.2023 09:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Alexandria Loutitt | FIS | ||
26 | WC-ST | Sa. | 14.01.2023 09:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Österreich | FIS | ||
27 | WC-T | Sa. | 14.01.2023 16:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Österreich | FIS | ||
28 | WC | So. | 15.01.2023 08:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
29 | WC | So. | 15.01.2023 16:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
30 | WC | Fr. | 20.01.2023 08:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
31 | WC | Sa. | 21.01.2023 08:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Stefan Kraft | FIS | ||
32 | WC | So. | 22.01.2023 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
33 | WC-SF | Sa. | 28.01.2023 14:15 |
Bad Mitterndorf Kulm-Skiflugschanze |
HS 235 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
34 | WC | Sa. | 28.01.2023 16:00 |
Hinterzarten Rothaus-Schanze |
HS 111 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
35 | WC-SF | So. | 29.01.2023 14:15 |
Bad Mitterndorf Kulm-Skiflugschanze |
HS 235 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
36 | WC | So. | 29.01.2023 15:15 |
Hinterzarten Rothaus-Schanze |
HS 111 | 1. Anna Odine Strøm | FIS | ||
37 | WC-MIX | Fr. | 03.02.2023 16:00 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Norwegen | FIS | ||
38 | WC | Sa. | 04.02.2023 12:15 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Katharina Althaus | FIS |