Wettbewerbe
1 | SGP | Sa. | 17.07.2021 13:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Urša Bogataj | FIS | ||
2 | SGP | Sa. | 17.07.2021 17:35 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Jakub Wolny | FIS | ||
3 | SGP | So. | 18.07.2021 13:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Urša Bogataj | FIS | ||
4 | SGP | So. | 18.07.2021 17:35 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
5 | SGP | Fr. | 06.08.2021 18:00 |
Courchevel Tremplin au Praz |
HS 135 | 1. Urša Bogataj | FIS | ||
6 | SGP | Sa. | 07.08.2021 18:00 |
Courchevel Tremplin au Praz |
HS 135 | 1. Stefan Kraft | FIS | ||
7 | SGP | So. | 15.08.2021 10:30 |
Frenštát pod Radhoštěm Skokanský areál Jiřího Rašky |
HS 106 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
8 | SGP | So. | 05.09.2021 04:30 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
9 | SGP | So. | 05.09.2021 10:00 |
Shchuchinsk Lyzhnyy Tramplin Burabay |
HS 99 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
10 | SGP | Sa. | 11.09.2021 08:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 140 | 1. Urša Bogataj | FIS | ||
11 | SGP | Sa. | 11.09.2021 09:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
12 | SGP | So. | 12.09.2021 06:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 140 | 1. Irina Avvakumova | FIS | ||
13 | SGP-MIX | So. | 12.09.2021 10:00 |
Chaykovskiy Snezhinka |
HS 140 | 1. Norwegen | FIS | ||
14 | SGP | Sa. | 18.09.2021 16:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | - abgesagt - | FIS | ||
15 | SGP | So. | 19.09.2021 16:00 |
Râşnov Trambulină Valea Cărbunării |
HS 97 | - abgesagt - | FIS | ||
16 | SGP | Sa. | 25.09.2021 15:30 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Yukiya Satō | FIS | ||
17 | SGP | Sa. | 02.10.2021 11:00 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
18 | SGP | Sa. | 02.10.2021 14:15 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
SGP-O | 2022 | Sommer Grand Prix Gesamtsieger | 1. Urša Bogataj | FIS | |||||
SGP-O | 2022 | Sommer Grand Prix Gesamtsieger | 1. Halvor Egner Granerud | FIS |