Wettbewerbe
1 | WC-T | Sa. | 21.11.2020 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Österreich | FIS | ||
2 | WC | So. | 22.11.2020 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Markus Eisenbichler | FIS | ||
3 | WC | Sa. | 28.11.2020 16:30 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Markus Eisenbichler | FIS | ||
4 | WC | So. | 29.11.2020 15:30 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
5 | WC | Sa. | 05.12.2020 15:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 98 | - abgesagt - | FIS | ||
6 | WC | Sa. | 05.12.2020 16:30 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 134 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
7 | WC | So. | 06.12.2020 15:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | - abgesagt - | FIS | ||
8 | WC | So. | 06.12.2020 16:00 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 134 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
9 | SFWC | Fr. | 11.12.2020 16:00 |
Planica Letalnica bratov Gorišek |
HS 240 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
10 | SFWC-T | So. | 13.12.2020 16:00 |
Planica Letalnica bratov Gorišek |
HS 240 | 1. Norwegen | FIS | ||
11 | WC | Fr. | 18.12.2020 15:40 |
Ramsau W90-Schanze |
HS 98 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
12 | WC | Sa. | 19.12.2020 16:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
13 | WC | So. | 20.12.2020 16:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
14 | WC-4H | Di. | 29.12.2020 16:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
15 | WC-4H | Fr. | 01.01.2021 14:00 |
Garmisch-Partenkirchen Große Olympiaschanze |
HS 142 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
16 | WC-4H | So. | 03.01.2021 13:30 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
17 | WC-4H | Mi. | 06.01.2021 16:45 |
Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
HS 142 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
4H-O | 2021 | Vierschanzentournee Gesamtsieger | 1. Kamil Stoch | FIS | |||||
18 | WC | Sa. | 09.01.2021 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - abgesagt - | FIS | ||
19 | WC | Sa. | 09.01.2021 16:00 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
20 | WC | So. | 10.01.2021 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - abgesagt - | FIS | ||
21 | WC | So. | 10.01.2021 16:30 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
22 | WC | Fr. | 15.01.2021 | Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | - abgesagt - | FIS | ||
23 | WC-T | Sa. | 16.01.2021 | Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | - abgesagt - | FIS | ||
24 | WC-T | Sa. | 16.01.2021 16:15 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Österreich | FIS | ||
25 | WC | So. | 17.01.2021 | Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | - abgesagt - | FIS | ||
26 | WC | So. | 17.01.2021 16:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Marius Lindvik | FIS | ||
27 | WC-T | Sa. | 23.01.2021 14:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Slowenien | FIS | ||
28 | WC-T | Sa. | 23.01.2021 16:15 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Norwegen | FIS | ||
29 | WC | So. | 24.01.2021 14:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Eirin Maria Kvandal | FIS | ||
30 | WC | So. | 24.01.2021 15:45 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Robert Johansson | FIS | ||
31 | WC | Sa. | 30.01.2021 13:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
32 | WC | Sa. | 30.01.2021 16:00 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
33 | WC | So. | 31.01.2021 13:15 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
34 | WC | So. | 31.01.2021 16:15 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
35 | WC | Fr. | 05.02.2021 13:30 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Nika Križnar | FIS | ||
36 | WC | Sa. | 06.02.2021 08:30 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - abgesagt - | FIS | ||
37 | WC | Sa. | 06.02.2021 12:45 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
38 | WC | Sa. | 06.02.2021 14:30 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
39 | WC | So. | 07.02.2021 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - abgesagt - | FIS |